2010 yılında, profesyonel ekibiyle kamu kurum ve kuruluşlarına, mühendislik firmalarına ve haritacılık sektörüne ihtiyaç duyan tüm müşterilerine hizmet sunmak amacıyla kurulan Tulpar Mühendislik, kaliteli ve zamanında iş üretmeyi misyon edinmiştir.

    İşbirliğini ve takım çalışmasını başarının ayrılmaz bileşenleri olarak gören bizler, edindiğimiz bu misyon çerçevesinde, kendi ihtisas alanlarında profosyonellerden oluşan kadromuzla, teknolojik gelişmeleri yakından izlemekte ve müşterilerimize en iyi fiyatlarla hizmet sunmaktayız. Profesyonel iş yaklaşımımız, yöneticilerimizin ve takım arkadaşlarımızın asla taviz vermediği ilke ve değerler olan insana, topluma ve çevreye saygı, dürüstlük, verimlilik ve müşteri odaklı çalışma bilincine dayanmaktadır. Bu sayede Tulpar Mühendislik, sektörde geçirdiği yaklaşık dokuz yıllık süreç boyunca sürekli gelişen ve büyüyen firmalar arasında yer almıştır.

    Şu anda Elazığ ve Ankara (merkez) ofislerinde TULPAR PEYZAJ HARİTA MÜHENDİSLİK İNŞAAT MAD.ORM.SAN. VE TiC.LTD.ŞTİ. olarak Türkiye genelinde faaliyetlerine devam etmektedir. Firmamız Harita, Peyzaj, İnşaat, Madencilik ve Orman Mühendisliği alanlarında hizmet vermektedir. Harita sektöründe; Yersel ve Fotogrametrik Halihazır Haritalar, Kamulaştırma Planları, Plan Üretimleri, Taşınmaz Mal Değerlemesi ve Yürütme İşlemleri, İmalat ve İşletme Haritaları vb. bütün harita mühendislik hizmetlerini yapmaktadır.

   Firmamız, projelerinde son teknolojiyi kullanmaktadır. Bunun yanı sıra Harita Mühendislik Hizmetleri sektöründe birçok projeyi başarıyla tamamlamıştır. Bünyesindeki uzman deneyimli kadrosu, bilgi birikimi, sahip olduğu geniş makine ve ekipman yardımıyla ülkemizdeki her türlü projelerini gerçekleştirebilecek düzeyde büyük bir tecrübe ve kapasiteye sahiptir.